Фіброцентна черепиця Fibrodah

Щоб іти в ногу з часом і на рівних конкурувати з новими покрівельними матеріалами, керівництво підприємства прийняло рішення випустити на ринок новий продукт: фіброцементні (безазбестові) листи ТМ FIBRODAH. ПрАТ “Івано-Франківськцемент” – єдиний в Україні виробник волокнистоцементних листів нового покоління без використання азбесту. Основним сировинним компонентом цього покрівельного матеріалу є високоякісний цемент власного виробництва, а армуючим – фіброволокно. Це дає можливість формувати покрівельні листи з високим рівнем фізико-механічних властивостей, що відповідають європейським нормам EN 494. З кожним роком продукція під ТМ FIBRODAH займає все більшу нішу ринку, на рівних конкуруючи з металочерепицею та профнастилом. І це абсолютна закономірність, адже за співвідношенням ціна-якість ТМ FIBRODAH є беззаперечним лідером. Покупці з усіх областей України, Польщі, Румунії, Австрії, Данії, Білорусі, Угорщини, Молдови, Прибалтики уже оцінили на відмінно усі переваги продукції ТМ FIBRODAH. 

    Естетично на даху продукція нагадує керамічну та метало- черепицю. По технічних характеристиках фіброцементні листи дещо схожі на традиційний шифер. Проте матеріал більш в’язкий і стійкіший до навантаження та ударів. Основною перевагою продукту є його довговічність – термін експлуатації не менше 50 років. Завод несе гарантійні зобов’язання протягом 10 років, зараз триває випробування матеріалу в європейських лабораторіях з метою збільшення гарантійного терміну експлуатації до 20 років! Також фіброцементні листи не деформуються, стійкі до перепадів температури, біологічних чинників, мають хороші тепло- та шумо- ізоляційні властивості, вологостійкі, не збирають конденсат, не гниють, не вигорають під сонячним промінням. 

    Виробництво передбачає гаму з 6 кольорів. Дахи нашого споживача не будуть сірими й однотонними.

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 19:00;
Сб.: 09:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (050) 22-58-100
+38 (096) 97-10-815

   Компанія Прикарпат Дах займається продажем та монтажем покрівельних, фасадних, утеплюючих та енергозберігаючих матеріалів. Звернувшись до нашої компанії Ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо потрібного виду товару та його монтажу. У нас Ви зможете придбати якісний та надійний матеріал який захистить Ваше житло від будь-якої негоди та надасть йому вишуканості,затишку та індивідуальності. Працівники нашої компанії завжди раді Вам допомогти в розрахунку та підборі потрібного матеріалу для Вашої будівлі. Нашим клієнтам спеціалісти компанії безкоштовно проведуть точні заміри, розрахунки та організують доставку у межах області. На всі види товару надається гарантія від 5 до 50 років. Для постійних клієнтів діє налагоджена система знижок! ПрикарпатДах гарантує тепло і затишок Вашої оселі.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!