Композитна черепиця

Виробники:

Черепиця – на рідкість елегантний аристократичний покрівельний матеріал, який починає свою історію від стародавніх архітектурних споруд, що будувалися тисячі років тому. Багато житлових будинків, що збереглися до наших днів з середньовічних часів, покриті керамічною черепицею. При погляді з висоти пташиного польоту на центральні вулички старих міст Європи не можна не помітити пишноти черепичної покрівлі, якій до сих пір покриті там більшість споруд. Довговічність і відмінні споживчі властивості цього чудового покрівельного матеріалу нікого не залишать байдужим.

У двадцятому столітті з’явилося нове покриття – металочерепиця. Сучасний аналог класичної черепиці, але він за своїми зовнішніми і експлуатаційним даними все ж відставав від свого великого керамічного зразка.

З урахуванням всіх недоліків був розроблений новий матеріал – композитна черепиця. На відміну від двошарової металочерепиці, що складається з металевого прокатного листа і шару полімерного покриття, новітня композитна черепиця складається з декількох шарів. Як основний несучий елемент, також застосовується металевий лист, але для більшої стійкості до зовнішніх явищ зовні його покривають алюмоцинковим шаром, що дає надійний захист металу від всіх видів корозії. Третім шаром із зовнішнього боку черепиці наноситься дрібногранульоване покриття, яке виготовляють шляхом спеціальної обробки природного каменю. Завдяки цьому шару, черепиця отримує такі позитивні якості, як відмінний зовнішній вигляд,  хороші звуко- і теплоізоляційні якості, які не завжди присутні в металочерепичному покритті. Крім того, вона має порівняно невелику вагу за рахунок невеликих розмірів плитки, легко монтується на дахах будь-якого виду.

Інноваційна розробка в сфері покрівельних матеріалів – композитна черепиця являє собою нове покоління матеріалів, здатних прикрасити покрівельну систему будь-якої будівлі. Композитна черепиця – це оптимальний вибір по причині елегантного дизайну та широкої кольорової палітри.

Акриловий прозорий шар, перешкоджає скупченню пилу на поверхні черепиці.

Гранулят, на основі натурального каменю, не тільки сприяє захисту металу від пошкоджень, але й надає всій конструкції більш привабливий та єфектний вигляд.

Акрилове покриття захищає частки грануляту.

Грунтовка на основі акрилу надає додаткового антикорозійного захисту

Шар алюмоцинкового сплаву

Сталевий лист, що забезпечує високу міцність всієї конструкції

Шар алюмоцинкового сплаву

Грунтовка, на основі акрилу, в якості додаткового антикорозійного захисту

Переваги композитної черепиці:

  • Дизайн композитної черепиці дозволяє облаштування будинків, як у класичному, так і в сучасному Hi-Tech стилі.
  • Невелика вага у поєднанні з найширшим асортиментом колірного виконання.
  • Експлуатаційний термін – більше п’ятдесяти років.
  • Багатий вибір форм та стилів.
  • Зручний монтаж, за рахунок не великих розмірів листів.
  • Композитна черепиця є чудовою перешкодою для шуму, вітру, дощу.
  • Гранулят на основі натурального каменю, зробить вигляд покрівлі престижним та єфектним.

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 18:00;
Сб.: 10:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (068) 409 34 34
+38 (050) 309 34 34

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×