Композитна черепиця QueenTile

За час активної виробничої і комерційної діяльності підприємство стало помітним гравцем на ринку покрівельних матеріалів України, і завоювала репутацію стабільного і надійного партнера.

При виробництві використовуються сучасні європейські технології, та тільки краща імпортна сировина. Висококваліфікований персонал заводу навчений і сертифікований європейськими фахівцями. Уся сировина закуповується безпосередньо у світових виробників, без посередників, здійснюється контроль якості продукції, що випускається на всіх етапах виробництва – від закупівлі до виробництва готових виробів. Композитна черепиця QueenTile має всі необхідні сертифікати якості, а також на постійній основі проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина) . Це дозволяє виробляти продукцію високої якості відповідно до міжнародних стандартів.

З 2015 року QueenTile виходить на міжнародну арену і експортується в країни СНД і Європи. Наше підприємства бере активну участь в міжнародних виставках, постійно розширюючи ринок збуту QueenTile.

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 18:00;
Сб.: 10:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (068) 409 34 34
+38 (050) 309 34 34

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×