Якісна покрівля з 1949

Katepal – це провідний фінський виробник бітумної продукції.

Лінійка продукції складається з широкого вибору бітумної покрівлі та гідроізоляційних матеріалів, вироблених на сучасному і високоавтоматизованому обладнанні.

Бітумна черепиця Катепал прославилася високою якістю і винятковими властивостями. Що й не дивно – фахівці даної компанії вже давно прийшли до висновку, що раціональніше всього випускати різноманітні покрівельні матеріали, виходячи з кліматичних умов місцевості.

Краса

Торгова марка Katepal є законодавцем моди у виробництві покрівельних матеріалів, на яку рівняються багато виробників. Чудовий зовнішній вигляд покрівлі від Катепал обумовлений ретельно вивіреними колірними комбінаціями, які дуже гармонійно вписуються в навколишнє середовище. Додавання до складу гнучкої черепиці спеціальних модифікаторів дозволили не тільки домогтися поліпшення найважливіших показників для даного типу покрівельного покриття – довговічності, міцності і еластичності, а й завдяки різноманіттю форм і колірних рішень така покрівля формує і доповнює архітектурні рішення в самих різних стилістичних напрямках.

Без перебільшення бітумна черепиця Катепал відкрила нову еру в дизайні покрівель. Кожна з форм черепиці надає даху дуже оригінальний, самобутній вид, а кольорове розмаїття представляє найрізноманітніші можливості для створення неповторного вигляду Вашого будинку.

Практичність

Гнучка черепиця Katepal, як багатошаровий пиріг, складається з основи-склополотна, на якому тримаються всі наступні шари: СБС-модифікований бітум, кам’яна посипка, клейовий шар. Покрівля Катепал не боїться підвищених температур, ультрафіолету, дощу, снігопадів, не дозволяє поширюватися мікроорганізмам. Вона буде зберігати свої початкові властивості протягом багатьох десятиліть. Кам’яні гранули роблять таку покрівлю особливо міцною і захищеною від погодних впливів.

Така черепиця вогнестійка і навіть при тривалому впливі вогню ваша покрівля не загориться. Матеріал дуже гнучкий, тому легко і надійно вкриває складні за формою покрівлі, куполи, арки і т.д. без перевитрати матеріалу.

Торгова марка Katepal гарантує високу якість, надійність в експлуатації і індивідуальність

Величезний перелік переваг, які вивели гнучку черепицю Катепал на перші позиції, можна презентувати наступним чином: незначна вага, яка значно спрощує процес монтажу покрівлі. Формувати і збирати допоміжні кроквяні конструкції немає потреби. Використання вузькоспеціалізованого інструменту не потрібно. Економія на доставці матеріалу.

У процесі виробництва використовуються тільки найкращі матеріали, які виробляються лідерами світового ринку.

Нижня поверхня черепиці більш ніж на 50 відсотків складається із захищеного плівкою, самоклеючогося бітумного шару, що не тільки робить процес установки на каркас даху більш спрощеним, але і забезпечує більш високу швидкість монтажу.

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 18:00;
Сб.: 10:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (068) 409 34 34
+38 (050) 309 34 34

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×