IWIS – це велика італійська корпорація, яка була заснована в 1977 році. «Тегола-Україна» є офіційним представництвом концерну, а пропоновані товари – плодом творчої роботи талановитої команди дизайнерів, інженерів і проектувальників, які щодня вдосконалюють бітумну черепицю, покращуючи її якісні та естетичні характеристикиРозвинена мережа корпорації охоплює 70 країн світу, у яких функціонують 14 заводів і 11 філій. IWIS не обмежується громадською будівельною сферою – згідно із твердженнями власника холдингу Luciano Mazzer, компанія прагне до глобалізації своїх можливостей щодо інфраструктурних та промислових проектів, що є стимулом для безперервного вдосконалення менеджменту та якісного рівня вироблених товарів. «Ми завжди поруч із клієнтом, і 40 років досвіду дозволяють нам надавати йому кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії – від створення проекту до його реалізації» – Luciano Mazzer, засновник корпорації IWIS.

Бітумна черепиця Тегола

Бітумна черепиця Тегола складається із наступних компонентів: бітума, що є основою гідроізоляції, модифікатора, що подовжує строк експлуатації бітума, філера або мінерального наповнювача, скловолокна, яке міцно тримає на собі інші складові, та базальтового гранулята, у якості зовнішнього покриття, що керамізується при високих температурах для надання стійкості кольорам, що отримуються додаванням оксидів металів. Вважається, чим більша товщина гнучкої черепиці, при однакових інших характеристиках, тим краща її якість та довше термін експлуатації покрівлі. З тієї точки зору, найкращою буде двошарова бітумна черепиця TEGOLA лінії Майстер. Також за якістю гнучку черепицю можна поділити по виду бітума. Звичайний бітум – найдешевший, поліпшений – більш якісний та стійкий до перепадів температур, модифікований – гарної якості, з більш тривалим строком експлуатації.

Класичні лінійки бітумної черепиці

Стилістичний вектор у класичних лінійках TEGOLA спрямований на традиційний дизайн, м’які і природні відтінки, різноманітні форми нарізки. Сукупність цих якостей дає вам можливість зробити вибір на користь традиційних покрівельних рішень. Бітумна плитка – так іноді називають бітумну черепицю TEGOLA, тому що її можна монтувати навіть на вертикальні поверхні. Бітумна черепиця із класичних лінійок TEGOLA ось уже протягом 14 років гідно прикрашає дахи будинків по всій Україні. Приваблює і ціна м’якої черепиці, яка, незважаючи на лідируючі позиції TEGOLA, залишається в доступному діапазоні.

Tegola Premium

М’яка черепиця TEGOLA лінійки Premium – еталонний покрівельний матеріал для воістину елегантних дахів. TEGOLA Premium – найрізноманітніша колекція, представлена ​​п’ятьма лінійками в 24 різноманітних стилістичних варіаціях. У TEGOLA Premium гармонійно поєднується дизайн і поліхромні відтінки – колір деревної кори, охра, графіт і смарагд у ромбоподібних, асиметричних і пелюсткових нарізках. Цей дизайн максимально наближений до естетики покрівельних матеріалів, які використовуються в оформленні європейських будинків класичного стилю.

Гарантійний термін – 50років.

Tegola Super

Гнучка черепиця з колекції Super – ідеальний формат для прихильників естетичних екстер’єрних рішень. Ідентичні за якісними характеристиками, але контрастні за стилістичною реалізацією: Gothik, Mosaic, Standart, Traditional і Master J від TEGOLA – ваш вибір за замовчуванням буде ідеальним! Дизайнери TEGOLA віддали перевагу оформленню лінійки Super у рамках натуральної, органічної палітри: глибокі відтінки коричневого і сірого, соковиті – зеленого і синього і навіть колір червоного граніту – це справжній оазис для любителів оригінальності.

Гарантійний термін – 40років.

Tegola NobilTile

Бітумна черепиця NobilTile стала новинкою, яка втілила сучасне бачення дизайнерів TEGOLA: 5 форм нарізки і 18 модифікацій дозволять вам прийняти єдине правильне рішення на користь функціональної естетики покрівлі вашого будинку. Бітумна покрівля NobilTile представлена 5 формами нарізки і 18 колірними рішеннями матеріалу. Основа – плетене скловолокно, яке гарантує більш високі міцнісні характеристики в порівнянні зі своїми аналогами.

Гарантійний термін – 30років.

Tegola TopShingle

У дизайні TopShingle лише легкі, делікатні і приємні для візуального сприйняття градієнти, у яких повністю відсутні занадто контрастні, складні переходи від світлого до темного. Рівень продажу бітумної черепиці TopShingle є стабільним протягом багатьох років. У лінійку TopShingle увійшли чотири моделі з різною формою нарізки: Смальто (сота), Вінтаж (прямокутник), Футуро (кут) і Майстер Прем’єр (квадрат). У даній колекції дизайнери віддали перевагу натуральним, природним відтінкам: сірому, теракотовому, зеленому та коричневому.

Гарантійний термін – 20років.

10 ПЕРЕВАГ TEGOLA

ПОЄДНАННЯ БЕЗДОГАННОЇ ЯКОСТІ ТА ЕСТЕТИКИ

25% європейського ринку

Італійська бітумна черепиця TEGOLA – визнаний лідер, який охоплює четверту частину ринку покрівельних матеріалів у країнах Європи. Цікава статистика: у середньому 17 дахів щогодини покривається черепицею TEGOLA

Стійкість до негоди

TEGOLA подбала про те, щоб ви могли купити м’яку покрівлю і не турбуватися щодо того, чи зможе вона гідно впоратися із кліматом України: літньою спекою, морозами, снігами, льодом, осінніми зливами, сезонними градами і штормовими вітрами.

100%-ва гідроізоляція покрівлі

Гнучка бітумна черепиця TEGOLA забезпечена широкими клейовими смужками і при правильному монтажі забезпечує 100%-ву гідроізоляцію вашої покрівлі.

Тиша під час дощу

На відміну від металочерепиці та профілю, гнучка бітумна черепиця TEGOLA гарантує вам комфорт навіть під час зливи і граду.

АПП-модифікований бітум

Технологічно інноваційне виробництво TEGOLA дозволяє створити бітумну основу, використовуючи спеціальний APP-модифікатор, що забезпечує довговічність бітумної черепиці TEGOLA і надійну фіксацію з базальтовим гранулятом.

Натуральний базальт трьох фракцій

Функцію захисту від сонячного УФ-випромінювання покладено на один із найміцніших серед існуючих природний мінерал – базальт. Спеціальна технологія керамізації гарантує стійку до погодних умов і часу пігментацію гранул базальту в насичені відтінки.

Вишукана архітектура

Найвитонченіші та найоригінальніші конструкції покрівлі стануть частиною гармонійного дуету з м’якою бітумною черепицею TEGOLA. Складні переходи, вигини, нахили і сміливі кути – TEGOLA створена для цього.

Без обмежень у куті нахилу

Надійність кріплення бітумної черепиці TEGOLA дозволяє монтувати її на стінах і прямовисних ділянках покрівлі. Матеріал легко фіксується і тримається навіть на від’ємних ухилах до -7 градусів.

Офіційно від «Тегола-Україна

Ексклюзивний дистриб’ютор, який пропонує купити бітумну черепицю в Україні, – ТОВ «Тегола-Україна». Для вас – зручні формати поставки і сервісне обслуговування по всій країні.

Гарантія та доставка

Купуючи бітумну черепицю TEGOLA в офіційного постачальника, ви отримуєте можливість оформити розширену гарантію і скористатися вигідними умовами доставки.

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 18:00;
Сб.: 10:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (068) 409 34 34
+38 (050) 309 34 34

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×