Галерея

Наші об'єкти

Металочерепиця "Ruukki Adamante"

Фальцева покрівля "Ruukki Classic"

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 18:00;
Сб.: 10:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (068) 409 34 34
+38 (050) 309 34 34

   ПрикарпатДах – покрівельна компанія, яка займається продажем та монтажем покрівельних матеріалів. При плануванні чи будівництві будинку, головний акцент радимо ставити на його ДАХ, адже саме покриття даху зазнає найбільшого зовнішнього впливу. Безпосередньо до покрівлі варто висувати жорсткі вимоги щодо її міцності, довговічності та екологічності.

ПрикарпатДах є офіційним представником провідних європейських виробників, які за свій багаторічний досвід заслужили хорошу репутацію на ринку і постійно модернізують свою продукцію, пропонуючи споживачам передові покрівельні технології завдяки яким, наші покрівельні матеріали з гідністю витримують випробування сонцем, опадами і значними перепадами температур, не втрачаючи при цьому своїх експлуатаційних і естетичних якостей. Розмаїття форм та забарвлень матеріалів задовольнить найвибагливіші смаки і уподобання та надасть Вашому даху вишуканості та індивідуальності !

Працівники нашої компанії завжди раді Вам допомогти в розрахунку та підборі потрібного покрівельного матеріалу. Звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо потрібного виду товару та його монтажу Нашим клієнтам спеціалісти компанії безкоштовно проведуть точні заміри даху, розрахують матеріал та доставлять його на обєкт. Для постійних клієнтів та майстрів діє налагоджена система знижок!

Надійність, міцність і довговічність це запорука тепла та затишку Вашої оселі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×