AHI Roofing є світовим лідером у виробництві композитної черепиці (GERARD), і входить в Промислову Групу Fletcher Building.

Там, де AHI Roofing йде попереду, інші – йдуть слідом. Компанія AHI Roofing очолює світовий ринок композитної покрівельної черепиці з профільованого металу протягом більше п’ятдесяти років. Тільки в 1990-х роках інші компанії спробували конкурувати з AHI Roofing. Щоб залишатися в авангарді галузі, AHI Roofing продовжує утримувати фокус на дослідженнях, розробках і конструкторських інноваціях, щоб відповідати потребам ринку в довговічній покрівельній продукції преміум-класу.

AHI Roofing – єдиний виробник сталевої покрівельної черепиці, якість якої перевищує гарантію експлуатації. Компанія підтримує сувору програму контролю зразків покрівлі в різних екстремальних кліматичних умовах. Якість черепиці GERARD перевірено в будь-яких кліматичних умовах, в солоному повітрі Тихоокеанського регіону, пекучої жари Аравійської пустелі або арктичних штормах Канади.

Почавши з виробництва композитної черепиці для потреб Нової Зеландії, AHI Roofing дуже швидко почала продавати її по всьому світу.

Зобов’язання щодо якості, які бере на себе AHI Roofing, виходять за рамки заводу. Компанія надає спеціально розроблені монтажні інструменти та програми навчання для монтажників, завдяки чому будь-яка установка покрівлі GERARD відбувається відповідно до високих міжнародних стандартів.

Бурі та сильні вітри змітають усе на своєму шляху, але із GERARD немає причин для занепокоєння. Навіть якщо ураган наближається на швидкості 200 км / год, наші покрівлі це витримають.

Серйозні зміни в кліматі часто викликають град великого розміру, який може пошкодити покрівельне покриття. Але тільки не черепицю GERARD! Навіть великий град до 90 мм не може пробити черепицю наскрізь.

Ваш дах вносить великий вклад в загальний вигляд Вашого будинку, тому вибір матеріалу, який продовжує виглядати добре десятиліття за десятиліттям, сприяє привабливості Вашої оселі.

Покрівлі GERARD володіють прекрасними показниками шумоізоляції, в порівнянні з іншими покриттями. Рівень шуму знижується завдяки покриттю з гранул базальтового каменю, яке мінімізує передачу звуку.

Будучи до 10 разів легше, ніж інші покрівельні покриття, композитна черепиця GERARD витримує будь-які екстремальні умови, навіть землетрус. При цьому з GERARD Ви також економите час і гроші за рахунок низьких витрат на кроквяну систему. Це відмінне рішення як для нової покрівлі, так і для реруфінга.

Композитна черепиця GERARD буквально охороняє Ваше життя. Шорстка текстура верхнього шару утримує сніг на покрівлі до тих пір, поки той не розтане. Покрівлі GERARD витримують велику вагу снігу без шкоди для покриття навіть в сильний мороз.

Склад композитної черепиці Gerard

Сталь – серце черепиці, вона забезпечує профільованим листам силу, жорсткість і невагомість. Марки стали, які ми використовуємо, досить еластичні для формування покрівельного листа без тріщин і в той же час досить жорсткі, щоб витримувати навантаження без деформації.

Алюмоцинк (Zincalume). Основний захист сталі – покриття алюмоцинк, яке містить близько 55% алюмінію і 43,5% цинку. Алюмоцинкове покриття поєднує в собі захист від корозії алюмінію з протекторним захистом цинку, даючи сталевому листу захисні переваги обох металів. Значна перевага цинку в тому, що він має властивість затягування не покритих областей металу цинкалюмом, наприклад, зрізів, отворів, подряпин і т.д. Все це забезпечує тривалий термін служби.

Захисний шар акрилової смоли. Це покриття наноситься на обидві сторони алюмоцинку і створює ефект тонованої акрилової плівки 1-2 мікрон. Це забезпечує єдину конструкцію, що підвищує в’язкість базового покриття.

Базовий шар. Базове покриття являє собою спеціально розроблену акрилову смолу високої якості. Базове покриття виконує дві функції. По-перше, утримує кам’яну крихту, яка формує декоративний шар черепиці. По-друге, захищає основу листа від впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання. Базове покриття також містить альгіцид, який пригнічує ріст цвілі та лишайників на даху. Альгіцид є ефективним не тільки для уповільнення зростання цих організмів, а й вода, зібрана з даху, може використовуватися для побутових цілей.

Натуральна крихта. Шар базальтової крихти застосовується для забезпечення привабливості покрівлі та підвищення стійкість до УФ-випромінювання. Крихта застосовується таким чином, щоб на всі 100% покрити базовий шар. Випробування показали 30-річну експлуатацію без зміни кольору. Якщо для виробництва черепиці необхідні кольори, які не входять в обмежений діапазон природних кольорів, то для додання потрібного відтінку використовуються натуральні пігменти, стійкі до термічних навантажень і ультрафіолету.

Декорування глазуррю. Останній фінішний шар – акрилова глазур, що надає поверхні листа блиск і збільшує стійкість до механічних пошкоджень.

ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС:
Повітряні та водяні викиди відповідають всім нормам Нової Зеландії з охорони навколишнього середовища. Наші пакувальні матеріали складаються з картонної обгортки, а піддони з стійкої деревини, і можуть бути перероблені для подальшого використання. Пластмасові упаковки отримані з нафтохімічних джерел також можуть бути перероблені. Процес укладання не передбачає процеси, які випромінюють тепло або випаровування, і більшість процесів ручні.

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 18:00;
Сб.: 10:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (068) 409 34 34
+38 (050) 309 34 34

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×