Фінська металочерепиця

Першокласні сталеві покрівлі Ruukki захищають домівки вже більше 50 років. Висока якість та довговічність матеріалів не має аналогів. Серед широкого асортименту кольорів і видів ви неодмінно знайдете ідеальний варіант для свого будинку незалежно від його стилю — сучасного, традиційного чи будь-якого іншого.
При виборі типу покрівлі необхідно відштовхуватися від функціонального призначення будівлі та його дизайнерських особливостей.

Металочерепиця Ruukki за популярністю і попитом поза конкуренцією. В її основі використовується унікальне покриття GreenCoat на основі BT технології. За рахунок даного покриття металочерепиця стійка до корозії, екологічна та відрізняється багатою кольоровою гамою.

Унікальна гарантія до 50 років

Ruukki підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційними гарантійними зобов’язаннями. Вироби преміум класу збережуть здатність протистояти наскрізній корозії протягом 50 років, гарантія 25 років надається на естетичні властивості продукції. Досвід застосування покрівлі десятками тисяч клієнтів показує, що при дотриманні правил експлуатації термін служби даху Ruukki значно перевищує гарантійний. 

GreenCoat – сталь від SSAB преміальної якості для життя в гармонії з навколишнім середовищем, яка розроблена на базі біотехнологій (БТ) із заміною істотної частки традиційних мінеральних компонентів аналогами біологічного походження.
Унікальне покриття GreenCoat на основі BТ має не тільки екологічні переваги, а й відмінні техніко-експлуатаційні  характеристики. Продукція GreenCoat відрізняється високою стійкістю до корозії, УФ-випромінювання, а також до механічних пошкоджень.

Металочерепиця Ruukki:

Компанія Ruukki незмінно піклується про своїх споживачів та пропонує оригінальну продукцію виключно перевіреної високої якості.
З метою забезпечення підвищеного захисту споживачів, компанія Ruukki запровадила новітнє лазерне маркування своєї продукції, знайти яке можна на її лицьовій стороні.

Оригінальне маркування містить всю необхідну інформацію для беззаперечної ідентифікації нашого продукту, а саме : логотип виробника RUUKKI, текст Original Quality, назва продукту, дата, місце і час його виробництва, строк гарантії, а також характеристики сталі, з якої виготовлений продукт – товщина сталі, тип  покриття, його товщина, кількість захисного шару цинку в грамах на 1 м2.

Для захисту споживачів від підробок та введення в оману, а також для підвищення їх впевненості в придбанні автентичної продукції, компанія «Рууккі Україна» протягом багатьох років проводила роботу по запровадженню нового стандарту для покрівельних та фасадних матеріалів.

В цьому році Національним органом стандартизації прийнято новий ДСТУ 8802: 2018 «Вироби з тонколистової сталі із захисно-декоративним покриття для будівництва. Загальні технічні умови », який набуває чинності 1 січня 2019 року.

Відповідно до нового ДСТУ 8802: 2018 на вироби з полімерним покриттям повинно наноситись маркування наступного змісту:

• назва компанії-виробника;
• назва виробу;
• марка та товщина сталі;
• вміст цинку;
• тип та товщина полімерного покриття.

Компанія «Рууккі Україна» – єдина компанія на ринку України, яка віддавна маркує всю свою продукцію, що гарантує оригінальне походження і впевненість споживача в придбанні аутентичного продукту.
Ruukki підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційними гарантійними зобов’язаннями. Вироби преміум-класу збережуть здатність протистояти наскрізній корозії протягом 50 років, крім того гарантія 25 років надається на естетичні властивості продукції. 

Для убезпечення від придбання неякісного продукту, який не відповідає заявленим виробником характеристикам, радимо обов’язково перевіряти наявність маркування товару та його відповідність даним характеристикам. Відсутність маркування продукції унеможливлює її ідентифікацію, значно підвищує ризик введення в оману та придбання неякісного продукту, що може привести до значних збитків в процесі експлуатації такого продукту, наприклад передчасній його заміні.

RUUKKI – завжди еталонні продукти!

Класи Якості

Класи якості покрівель Ruukki

Клас якості Ruukki 20, означає 20-річну технічну гарантію і 10-річну естетичну гарантію. Продукти цього класу якості – це рішення, що заощадить Ваш бюджет.

Клас якості Ruukki 30, означає 30-річну технічну гарантію і 10-річну естетичну гарантію. Продукти цього класу якості – це вигідне рішення, що задовільняє різні потреби та очікування.

Клас якості Ruukki 40, означає 40-річну технічну гарантію і 15-річну естетичну гарантію. Продукти цього класу якості характеризуються відмінними параметрами та підходять для будь-якого виконання.

Клас якості Ruukki 50 Plus –  це 50-річна технічна гарантія та 20-річна естетична гарантія. Продукти цього класу якості характеризуються високою міцністю та виділяються зовнішнім виглядом серед покрівельних рішень.

Покрівля Ruukki – обіцянка, варта довіри та безтурботне життя терміном до 50 років

Ruukki несе повну відповідальність за свою продукцію та надає найдовшу і найповнішу гарантію на ринку, що забезпечує спокій споживачів на довгі роки.
З метою додаткової впевненості своїх покупців компанія Ruukki запровадила швидку систему онлайн реєстрації гарантійних талонів.
Отримавши своє замовлення разом з гарантійним бланком, покупець має зареєструвати свою покупку для підтвердження оригінальності товару та впевненості.

Звертаємо увагу! Разом з замовленням покупець отримує гарантійний бланк (поставляється в брендованій теці) з нанесеним QR-кодом, який необхідно зареєструвати за допомогою смартфону наступним чином: 1. Відсканувати QR-код, що вказаний на гарантійному талоні* 2. Заповнити контактну форму та натиснути кнопку «Реєстрація» 3. На вказаний номер телефону отримати підтвердження реєстрації через смс-повідомлення. *сканування QR-коду відбувається за допомогою камери (для IOS) чи завантаженого з Play market додатку (для Android).

Продукція RanTech/Rannila

Металочерепиця Ruukki RanTech:

Покрівля від перевіреного виробника Ruukki

  • 10 років гарантії
  • Полімерне покриття від світого лідера в галузі полімерних покриттів – Akzo Nobel
  • Вироблено за специфікацією та на обладнанні Ruukki
  • Комплексний контроль якості: від поставки металу до готового продукту 

Металочерепиця Ruukki Rannila:

Rannila - оптимальне рішення для Вашого будинку

  • Гарантійний термін – 15/7 
  • Полімерне покриття, що відповідає ДСТУ 8802: 2018
  • Чітка та стабільна геометрія
  • Сучасне маркування лазером на кожному листі
  • Надійне пакування

Офіційний партнер RUUKKI

м.Івано-Франківськ
вул. Галицька 64

Графік работи
Пн.-Пт.: 09:30 – 18:00;
Сб.: 10:30 – 15:30;
Нд.: вихідний

Телефони
+38 (068) 409 34 34
+38 (050) 309 34 34

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
×